Nano Otomatik Tuvalet Temizleme

Nano Otomatik Tuvalet Temizleme

Nano Otomatik Tuvalet Hijyen Temizlik Sistemi

Tuvaletlerinizin temiz Olması İşletmenizin genel temizliğinin ve Sağlığa verdiğiniz önemin en büyük göstergesi olarak algılanır.
Müşterilerileriniz ve çalışanlarınız tarafından tuvalet temizliği için en önemli bulunan Faktörler Temiz bir görüntü ile Temiz bir kokudur.
En sık temizlenen işletmelerin tuvaletlerinde 30 dakikada bir temizlik yapılıyor.
Bu işletmelerinde ortalama tuvalet kullanım ise 5 dakikada birdir.
Nano Otomatik Tuvalet Hijyen Temizlik teknolojisi, içeriği sayesinde tuvaletlerinizde 24 saat güzel koku sağlar,
Tuvaletlerinizin, kendi kendisini sürekli temiz olmasını sağlayarak, Çalışanlarınızın temizleyemediği anlarda bile güzel koku sağlar,Kolayca temizlik sağlar. Tuvalet temizliği için harcanan işgücünü ¼` e indirme şansını sağlar.
Çalışanlarınızı başka işlere yönlendirebilmenizi sağlayıp,işi ve zamanı daha kolay yönetmenizi sağlar.

Ürün Teknik Özellikleri:

Klozet ,Psivuar ve Duş Sistemleinde Uygulanır.
550 ml yedek Kartuş ile Kullanılır.
2 adet Büyük boy (C size ) pil ile çalışır.
Otomatik ve Sürekli Olarak özel bir kimyasal Sisteme Katar,
Temizlik ve Ortama Hoş Koku verir.
Tuvaletlerinizin Genel imajına Deger Katar.

SIK SORULAN SORULAR

*Nano Otomatik Tuvalet Temizleme Makinesi nasıl çalışıyor?

Makineniz 2 adet pille çalışmaktadır. Piller tarafımızdan ilk montajda ücretsiz olarak temin edilmektedir.

İşletmemizin Tuvaletleri zaten yeterince temiz. Neden böyle bir Nano teknolojiye ihtiyacımız olsun ki?

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki en sık temizlenen otel tuvaletleri bile oralama 30 dakikada bir temizlenmektedir. Halbu ki tuvaletin kullanım sıklığı, yoğunluğa göre değişmekle birlikte, ortalama 5 dakikadır. Spectrum ile tuvaletlerinizin 24 saat sürekli olarak kendi kendine temizlenmiş olacak. Bu sayede müşterilerinizin tamamı tuvaletlerinizi her zaman hijyenik , yeni temizlenmiş halleri ile kullanabileceklerdir.

Spectrum sizse ayrıca; mevcut temizlik malzemelerinin sağlayamayacağı derinlemesine temizliği sağlar ve borularınızda biriken üriner kalıntıları temizler. Bu sayede hem koku problemini kaynağında çözer, hem de çözümün kalıcı olmasını sağlar. Ayrıca borularınızdaki ürüner kalıntıların temizlenmesi ile muhtemel tıkanıklar da ortadan kalkar. Hizmet sektöründe farklılaşmak başarının ilk anahtarıdır. Farklılaşmak ise ancak küçük detaylar ile mümkün olabiliyor. Spectrum sağlayacağı tüm diğer avantajların yanı sıra, koyacağımız son model teknoloji ile 24 saat sürekli temizlik sağlayacağınızı gösteren plaka ve makinenizin modern görünümü ile işletmenizin birinci sınıf görüntüsünü destekleyerek müşterilerinizin nezdinde sizi farklılaştıracaktır.

Nano Otomatik Tuvalet Temizleme de “Bütün bunların hepsini sadece tek bir malzeme ile mi sağlıyorsunuz?

Evet. Zaten Spectrum Hijyen en son yaratıcı teknoloji olarak nitelendirilmesinin temelinde de bu mantık yatıyor. Artık derinlemesine temizlik, hijyen güzel koku ve modern imaja tek bir malzeme ile ulaşmak mümkün.

Gerçekten Avrupa da yapılmış araştırmanın sonuçları mı bunlar?

Evet. Araştırmaya göre insanların %87`si tuvalet temizliğine ve hijyen e önem veriyor. Yine insanların %93`ü tuvalet temizliğinin de en büyük göstergesi olduğunu düşünüyor. (“ Tuvaletleri bile bu kadar temizse mutfağı mutlaka temizdir” düşüncesi hakim). Ayrıca yine bu insanlar masa, vb. göz önünde olan yerlerin temizliliğinin işletmenin temizliğini yansıtmadığını çünkü her işletmenin bu tip yerleri mutlaka temizlediğini belirtiyorlar. Zaten işletmenin müşterisine verdiği önemi gösterebileceği alanlardan bir tanesi de temizlik değil midir?

Nano Otomatik Tuvalet Temizleme de Makine bozulur veya likitlerde bir sorun çıkarsa ne olacak?

Makine veya likitlerde herhangi bir sorun çıktığında bizi haberdar etmeniz yeterli olacaktır. Teknik Servis elemanlarımız derhal gelip sorununuzu çözeceklerdir. Gerekirse makineniz ve/veya likidinizi ücretsiz olarak anında değiştirilecektir.

Nano Otomatik Tuvalet Temizleme Makinesi nasıl takılıyor? Boruları delecek misiniz? Sistem nasıl işliyor?

Makinemizin montajı son derece kolaydır. Sadece rezervuar kısmına ince bir boru sarkıtılacaktır. Diğer ucu makineya bağlı olacak olan borudan belirli periyotlarla rezervuara likit verilecektir. Sistemin pisuvarlarda kullanılması durumunda boruda ince bir delik açılması gerekebilir. Makineyi kullanmaktan vazgeçmeniz durumunda ise borudaki delik tamamen kapatılacaktır. Şu ana kadar çalıştığımız hiçbir noktada böyle bir problem ile karşılaşılmamıştır.

Servisinizi her ay aksatmadan sağlayabilecek misiniz?

Tabii ki. Zaten tüm örgütlenmemizi buna göre tamamlamış durumdayız. Çalıştığımız tüm müşterilerimizin servisimizden son derece memnundurlar. Dilerseniz ayrıntıları referanslar bölümünden de inceleyebilirsiniz.

Teknik servisimiz her ayın 29. Günü sizi arayarak, geleceğini haber verir. Deneyimli teknik servisimiz, gelip makinenizin içindeki likidi, fitili ve gerekirse pili değiştirir.

Makine bizim mi olacak?

Biz hizmet sağlayan bir firmayız, sadece likit veya sadece makine temini yapmıyoruz. Zaten likitler olmadan makinelerin, makineler olmadan da likitlerin tek başına bir anlamı yok ve likitlerimiz makinelerimize özel üretilmektedir.

Nano Otomatik Tuvalet Hijyen Temizleme Makinesini veya likidi satın almak istiyorum. Servis olarak satmanız şart mı?

Firma olarak hedefimiz dünya standartlarında hizmet vererek, işletmenizin temizliğini mükemmele taşırken üzerinizdeki iş yükünü hafifletmektir. Bu nedenle çalışma prensibimizi mal satmak ve sonrasında çıkabilecek aksiliklerle işletmenizi baş başa bırakmak yerine, sürekli ve düzenli bir servis sağlamak ve her türlü terslikte yanınızda olmak üzerine kurduk. Makinemizi tuvaletinize taktığımız andan itibaren, tuvalet temizliğinizden biz sorumluyuz ve bunu servisimiz ile desteklemeliyiz diye düşünüyoruz. Ayrıca pil bitmesi ve fitilin değiştirilmeden kullanılması gibi aksaklıkların önüne geçilmesi de bizim için son derece önemlidir.

Yükseklik: 23cm

En: 16cm

Derinlik: 6cm

Ağırlık: 1kg

WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Hattımızı kullanarak bize merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?